Çocuk patik modelleri iki şiş kolay bot patik yapılışı

Çocuk patik modelleri kış boyunca en çok kullanılan örgü kıyafet modelleri arasındadır. Küçük ve büyükler olmak üzere patiksiz olmuyor tercihiniz örgü patik yapılışları ise doğru adrestesiniz sayfamızda her yaşa ve her kesime uygun patik modellerini sizler için sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz.

İki şiş patik yapımından, beş şiş modellerini bulabilirsiniz. Bay, bayan bebek patik örnekleri sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Çocuk patik modelleri iki şiş kolay bot patik yapımını video anlatımı detaylı olarak sizlerle buluşmaktadır. Renk değişimi ile kız çocukları içinde yapabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çocuk patik modelleri iki şiş kolay bot patik yapılışı 

Patik ipi kullanımı

İp ve elinize yatkın şiş tercih edebilirsiniz.

Haroşa tekniği ile model örülmüştür.

İlk olarak 40 ilmek atarak başlayalım. 12 Diş haroşa örelim ve ilmek ayrımını ayarlayalım..13 İlmek sağ 13 ilmek sol tarafta kalmaktadır. Orta kısımda 14 ilmek kalıyor ve sadece 14 ilmeği toplamda 23 diş haroşa olarak örelim. Ördüğümüz ilmekleri kesme işlemi yapalım. 10 İlmek kalana kadar devamında yan kısımdan ilmek çıkartalım. Haroşa tekniği örüp taban kısmına geçelim modelin detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik yapımı, çocuk örgü bot patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kız bebek patik modelleri için linke tıklamayı unutmayınız.

Çocuk patik modelleri iki şiş kolay bot patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ