Yıldız yuvarlak lif modeli yapılışı

Yıldız yuvarlak lif modeli yapılışı

Yıldız yuvarlak lif modeli yapılışı çeyizlik lif örneği arayanlar için özellikle yuvarlak lif modeli tercihiniz ise çok beğenilen modeli siz lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz..

Kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardan lif modelleri olmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması lif örneklerine tercihleri artırmaktadır. Video anlatımlar kolaylıkla yapılışını sağlamaktadır. Özellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlamaktadır. Sayfamızdaki lif modellerine ulaşmak için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yıldız yuvarlak lif modeli yapılışı

Yıldız yuvarlak lif modeli

Malzemeleri: Üç renk beyaz, sarı, yeşil lif ipi

Tığ 8 numara tercih edilmiştir.

Makas

Yapımı yıldız tekniği

Yapılışı: 1. Sıra . Orta kısmı zincir çekip halka yapılır içine altı tane dilim başlangıcı yapılır.

2. Sıra İkinci sıra da yapraklar konur her dilim ayrı ayrı örülür.

3. Sıra üçüncü sırada beyaz la başlanır yaprakların ortasına sarı ile çiçekler örülür.

4 . Dördüncü sırada bir sıra sade beyaz örülür.

5. Her dilimde sarı başlanır beyaz kısmı yıldız şekli vermek için eksiltilir ve sarı artar beyaz kısım yıldız şekli alana kadar sarı ve beyaz iki renk ile beyazı eksilterek örülür. Sarı renk ile her dilim ayrı ayrı 3 sıra eksilterek oval şekli verilir her dilim biter ve en son kenar oyası örülür bitirilir. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yıldız yuvarlak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ