Canım Anne

Tığ İşi Yaprak Yapılışı

Tığ İşi Yaprak Yapılışı

Tığ işi yaprak nasıl yapılır ? süsleme tığ işi yaparak modeli nasıl yapılır ?

Tığ işi yaprak yapılışı istediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Özellikle lif süslemesinde çiçek detaylarının yanında yapmak görselini hanımlarımız oldukça fazla kullanmaktadırlar. Bilmeyen arkadaşlarımız için video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü modellerinde tığ işi detayları oldukça güzel olmaktadır. Kazak örgülerinde yaka kısmına çiçek detayı kullanımı yanında renkli yaprak detayını yapabilirsiniz. Yaprak modelini uygularken açık ve koyu renk tonları ip seçerek görselliği daha güzel uygulayabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ İşi Yaprak Yapılışı

Yapmak istediğiniz modele göre ip seçebilirsiniz.

Zincir çekerek başlayalım 10 yeterli olacaktır her zincir bir ilmek çıkartalım ve her zinciri sırasıyla boyunu uzatalım ve ilmekleri tunus işinde olduğu gibi çıkartalım yaprağın yarısını oluşturmuş olduk 1 zincir çekip dönelim ve aynı işlemi uygulayıp yaprağı bitirelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi örgü modelleri, tığ işi yaprak yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ İşi Yaprak Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ