Kuzey yıldızı lif modeli yapılışı

Kuzey yıldızı lif modeli yapılışı yeni tasarım lif modelimiz siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı yapım aşaması için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri olmaya devam etmektedir. Nişan bohçalarında yerini alan lif modelleri her zaman kendini yenileyen örnekleri ile lif sevenlerin karşısına çıkmaya devam etmektedir.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde sayfamız oldukça geniş lif modeline sahiptir modellerimizi inceleyerek siparişleriniz için değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca sayfamızda bir çok lif modelini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde kolay lif modelleri video anlatımlı olarak sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

En yeni lif modelleri, yeni tasarım lif örnekleri, lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız…

Kuzey yıldızı lif modeli yapılışı

Kuzey Yıldızı lif modeli yapımı için 3 renk lif ipi yeterli
Orta kısımdan 3 lü fıstık yani yıldız tekniği ile başlıyoruz.
10 a kadar arttırma yapıp tekrar 5 fıstığa düşürüyoruz.
Bir sıra çerçeve dönüp yıldız dilimlerini örüyoruz.
Yıldız dilimleri bitince araları ikili fıstık yöntemi ile dolduruyoruz
Son olarak çiçek yapıp fıstıklarla kenarlara doldurup kenar oyasını yapıp bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kuzey yıldızı lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ