Yelpaze örgü modeli yapılışı

Yelpaze örgü modeli yapılışı

Yelpaze örgü modeli yapılışını bir çok örgü tekniğinde kullanabilirsiniz. Yelek yapımından, bere modeli, atkı, battaniye modellerinde tercih edebilirsiniz.

Tığ işi örgü modelleri tercihiniz ise sayfamızda farklı modelleri bulunmaktadır. Ayrıca yelpaze modelini yazlık bluz modeli olarak düşünebilirsiniz. Lif modelinde kullanılabilir. Örgü kırlent yapımında sizlerin tercihine kalmıştır.

Yelpaze örgü modeli oldukça kolay bir örgü tekniğidir. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde kolay model olacaktır. Video anlatımlar sizlere oldukça fayda sağlamaktadır. Bir çok örgü modelini video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Buda sizlerin örgü tekniğinizi geliştirmek adına yardımcı olmaktadır. Yeni güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yelpaze örgü modeli yapılışı

İstediğiniz ip ile örebilirsiniz.

Yapmak istediğiniz modele göre ip seçiniz.

İp ve elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Model anlatımında sayı verilmemiştir. Sizler zincir sayısını yine yapacağınız yelek ve atkıya göre ayarlayabilirsiniz.

İlk olarak zincir çekelim, trabzan tekniği alt kısma uyguluyoruz. Trabzanı ikili veya üçlü olarak tercih edebilirsiniz. Devamında model kurulumunu yapalım detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yelpaze örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ