İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne oyası havlu kenarı yapımı..Hepsi birbirinden güzel olan havlu oyaları yepyeni modelleri ile sitemizde. Ayrıca tığ işi dantel modellerimizde mevcuttur. Havlu kenar modellerinde tercihler değişmektedir. İğne oyası bilmeyenler tığ işi modellerini uygulamaktadır. Havlunun nakışına göre ip seçimi ve örnek seçimi havlunun şıklığını daha çok ortaya çıkaracaktır.

Başka hiç bir yerde bu kadar güzel iğne oyası havlu kenarları bulamayacaksınız. 20 ADET iğne oyası ile yapılan ve havlu kenarlarını süsleyen dantel oyaları ile havlular daha güzel görünecek. Genç kızlara çeyizlik hazırlarken havlu modelleri koyacağınız zaman oya örneği ararsanız sitemizdeki havlu örnekleri sayfamızı ziyaret ediniz. Mutlaka zevkinize uygun örnekleri bulacaksınız. Yüzlerce oya örneği arasından başka bir yerde bulunmayan ve en güzel modelleri seçerek sitemize ekliyoruz.

Havlu kenarı, havlu kenar örnekleri, havlu modelleri örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne oyası mutfak havluları, iğne oyası havlu kenarı yapılışı , gibi bir çok iğne oyası ile yapılan havluları sizlerle paylaşmıştık. Bazen havlu oyası, bazen ise havlu oyasının yapılışını ekliyoruz.

20 ADET İğne Oyası Havlu Oyaları

Yeni evlenecek olan genç kızların çeyizlerine havlu yapacaksanız iğne oyası ile yapılan havluları tercih edin. Bazı bayanlar tığ oyasını daha fazla sevse de benim tercihim her zaman iğne oyasından yanadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ