Canım Anne

2017 En Yeni El Örgüleri

2017 en yeni el örgüleri arasında oldukça çeşitli ürünler yer alıyor. Değişik renklerde  elde örülmüş, atkılar, kazaklar, hırkalar, bereler, yelekler, patik, eldiven, panço, pelerin ve daha neler neler. El örgüsü ile istediğiniz giysiyi örebilir ve el örgüsü ile çantalar yaparak kullanabilirsiniz. 2017 en yeni el örgüleri modellerinde bu yıl sınır yok gibi görünüyor.

2017 en yeni el örgüleri modellerinde örgü kazaklar her zaman olduğu gibi yerini koruyacak. Bunun yanı sıra örgü hırkalar ve yelekler yine 2017 en yeni el örgüleri arasında bulunuyor. 2017 en yeni el örgüleri modellerinde yelekler ağırlıklı olarak düğmesiz kullanımı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda hırkalar da düğmesiz, kemer ve kuşak kullanılarak tasarlanmış. Örgü yelekler her ortamda giyilebilecek modellerde tasarlanmış bu yıl İster günlük hayatta isterseniz iş hayatınızda yeleklere yer vererek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. El örgüsü yelekler kış aylarında özellikle sıcak tutmaları bakımından çok tercih edilen giysiler arasında olacak.

2017 en yeni el örgüleri modelleri içinde hırkalara da geniş yer verildi. Özellikle uzun hırkalar çok beğeni kazanıyor. Uzun ve dar hırkaların yanında uzun bol, salaş hırkalar da oldukça beğeni topluyor 2017 en yeni el örgüleri modelleri arasında. Bu yıl uzun hırkalar moda olduğu kadar kısa hırkalar da çok moda. Özellikle önden fermuarlı modeller çok rağbet görmekte. Kışın en sık kullandığımız giysilerden olan hırkalar bu yıl desenli ve canlı renkleri ile karşımıza çıkıyor. Boş vakitlerimizi geçirmek için evlerimizde istediğimiz renklerden ve modellerden kendi tasarladığımız giysileri yapabiliriz. Kazak, hırka ve yelek yapmak zor görünse de aslında kolay örgülerdendir. Sadece biraz sabır ister ancak hem bütçenizi sarsmazsınız hem de kendi el emeğiniz ile kendinize harika tasarımlar yapmış olursunuz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın