Örgü Kız Çocuk Şapka Atkı Modelleri

Kış aylarında çocuklarımızı soğuk havalardan korumak için örgü şapka ve atkı giydiririz. Çocuklarımızın soğuktan etkilenmemesi ve hasta olmamaları için özen gösteririz. 2017 kız çocuk şapka atkı modelleri bu sezon çok renkli ve hareketli. Kız çocuklarının süsü sevmesi bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip bere modelleri ve atkı örnekleri Anneler de çocukları için değişik desenlerde ve renklerde şapka atkı örerek onları soğuktan korumaya çalışırlar. Farklı bere modeli yapılışı için sitemizi ziyaret ederek video anlatımlı bere örneklerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. 

2017 örgü kız çocuk şapka atkı modelleri bu yıl ikili ve üçlü kombinleri ile çok moda. Bu yıl kız çocukları için canlı ve parlak renkler kullanılmış. Kız çocuklarının şapka ve atkılarında bebek motifleri, il işi işlemeleri çok moda 2017 örgü kız çocuk şapka atkı modelleri arasında en beğenilenler arasında üçlü kombinler yer almakta. Şapka ve atkıya takım olarak eldiven de eklenmiştir. Şapka ve atkı örmek için hamarat olmak da şart değil. Eskiler hep düz örgüler kullanırlardı. Sizde düz örgüden üzerine süslemeler, fiyonk ve ponponlar ekleyerek harika tasarımlar elde edebilirsiniz. Elinizin emeği ile yaptığınız örgü atkı ve şapkaları çocuklar daha hevesle kullanırlar.

Atkı ve şapka örerek etrafımızdaki sevdiklerimiz de de hediye edebiliriz. Atkı ve şapka örmek gerçekten oldukça basittir. Kız çocukları süslü şeyler giymeyi çok severler. Onların sevdikleri renklerden yünler seçerek ister karışık renkli ister düz renklerde harika atkı, şapka örebilirsiniz. 2017 örgü kız çocuk şapka atkı modelleri arasında sevimli kahramanların armalarına da yer verilmiş. Kızınızın sevdiği çizgi kahramanın arması ile de ördüğünüz atkı ve şapkayı tasarlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tuğba dedi ki:

    Bu sapkadan yapan varmı yardım edebilir mısınız bir türlü ornegini cikaramadim

  2. Simge dedi ki:

    Nasıl sipariş verebilirim

BİR YORUM YAZ