Canım Anne

2017 Yılının En Yeni Örgü Modelleri

Örgü seven ve özellikle de örgü giymeyi seven hanımlar için 2017 yılının en yeni örgü modelleri yerlerini aldılar. Yeni olan her şey ilgi çeker ve 2017 yılının en yeni örgü modelleri de hanımların ilgisini çekiyor. Özellikle örgü model kıyafetler giymeyi seven hanımlar yeni modellerin daima takipçileri oluyor. 2017 yılının en yeni örgü modelleri giysiler de damgasını vurdu. Bu yıl örgü kazaklar, örgü hırkalar, örgü yelekler, örgü bere ve atkılar çok moda. Bunun yanı sıra 2017 yılının en yeni örgü modelleri arasında örgü panço, pelerin ve eldivenler de çok moda.

2017 yılının en yeni örgü modelleri her yaşa hitap etmekte. Örgüden yapılmış giysi ve kıyafetler bebekler ve çocuklar için de oldukça heyecan verici. Kış aylarında sıcak tutması bakımından tercih edilen örgü giysiler yine dolaplarımızda ve çekmecelerimizde yerlerini aldılar. Örgü giysiler çocuk modasında, bebek modasında ve erkek modasında da rağbet görmekte. Hanımlar 2017 yılının en yeni örgü modelleri ile çocuklarına, bebeklerine eşlerine harika örgü giysiler yapıyor.

Örgü örmek sabır işi olsa da hanımların boş vakitlerini değerlendirmeleri için harika bir uğraş. Örgü örerek hem daha ucuza mal etmiş olursunuz hem de kendi zevkinize göre tasarladığınız ürünler ortaya çıkartırsınız. 2017 yılının en yeni örgü modelleri arasında farklı tekniklerle örülen pelerinler ve pançolar da yer alıyor. Örgü atkı modelleri de bu yıl çok moda. Ayrıca örgü battaniyeler ile yatak odalarımızı da renklendirmemiz mümkün. Değişik renklerin ve desenlerin kullanıldığı örgü battaniyeler 2017 yılının en yeni örgü modelleri arasında başta gelmekte. Örgü örerek boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Boş vakitlerinizde ördüğünüz örgü giysileri çevrenize ve sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın