4 Yapraklı Çiçekli Alternatif Motif Modeli

Tığ işi örgü modelleri ile yapabileceklerimizin sınırı yoktur. Bazen bir çanta için, bazen yelek ya da battaniye için motiflerimizi örmeye başlarız. Hem küçük küçük parçalar halince olduğu için çabuk biter, hem de o her bir parçayı örüp birleştirirken çok eğleniriz.

canimanne.com ailesi olarak bugün sizler için 4 yapraklı çiçekli tığ işi bir motif modeli anlatımı hazırladık. İstekleriniz doğrultusunda anlatımlar yapmaya devam ediyoruz. Daha pek çok içerik ve anlatımı için bizleri takip etmeye devam edin.

4 yapraklı çiçekli tığ işi motif modelini yaparken renkli koton ipi ve 2,20mm lik bir tığ kullandık. Tabi farklı parçalar için farklı dokudaki ipleri kullanmak da mümkün.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak istediğiniz aradığınız her şey için sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

4 Yapraklı Çiçekli Alternatif Motif Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ