Amigurumi Ayçiçeği Yapımı

Amigurumi Ayçiçeği Yapımı değişik güzel dekoratif süsler yapmayı düşünüyorsanız. Evimizin bir köşesine ayçiçeğinin güzel renklerini taşıyarak harika görsellik katabilirsiniz. Ayçiçeği kısmını anahtarlık olarak yapabilirsiniz. Veya buzdolabı süsü olarak değerlendire bilirsiniz.

El emekleri göz nurumuz, hediye için değeri paha biçilmiyor. Bugün ki konuğumuz amigurumi ayçiçeği yapılışı bizimle birlikte oluyor. Sizlerde istediğiniz boyutta yapabilirsiniz vazo boyuna uygun uzunlukta örerek şık bir bahar köşesi odanızda yarata bilirsiniz. Canlı renkler tercihi ederek oldukça güzel görselliği yakalamak mümkündür.

Anahtarlık kullanmayı seviyorsanız oldukça şık anahtarlık yapabilir. Ve bir çok sevdiğinize armağan edebilir genç kızlarımız bu tarz el emeklerini daha çok kullanmayı tercih ediyorlar.

Evinizin balkonu varsa bir köşesine renk renk orta kısmını siyah ip kullanarak yaparak sarı renkleri daha belirgin olması sağlaya bilirsiniz. Tığ işlerini seven hanımlarımız oldukça severek yapabilecekleri video anlatımlı olarak izleyerek yapmak isteyen arkadaşlarımız kolaylıkla yapabilirler.

Yeni değişik el işlerinde görüşmek dileğiyle yaptığımız çiçeklerimiz gönlümüze en güzel çiçekleri açtırsın. Yapmayı düşünen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.HOŞÇAKALIN

Amigurumi Ayçiçeği Yapımı

Amigurumi ayçiçeği yapılışı için gerekli malzemeler

Bu dekoratif çiçeğimizin yapılışında 3 renk nako pırlanta ip markası tercih edilmiştir.

Bir miktar ince tel kullanımı

İçini doldurmak için az miktar boncuk elyaf gerekmektedir.

2 Numaralı tığ seçimi,

Yapılışı : Sap kısmından başlanan çiçeğimizin sapı istenilen uzunluğa geldikten sonra çiçek bölümüne geçiyoruz.

Ve yaprakları yapılırken alt ve üst kısım birbirine birleştiriliyor. Kapanmaya 3 yaprak kala kahverengi kısımı elyaf dolduruyoruz ki daha dolgun göründün.

En son yaprakları da yapıp çiçeğimizi bitiriyoruz.

El işi ve örgüler, tığ işi, amigurumi yapılışı ve daha farklı el işleri için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni ve paylaşım oldukça önemlidir.

Amigurumi ayçiçeği yapılışı video anlatımlı olarak buradan uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel model için çok teşekkür ediyorum.

blank

Amigurumi ayçiçeği modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ