Amigurumi Koala Yapılışı

Merhaba sevgili arkadaşlar… Canım anne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Amigurumi koala yapılışı son zamanların en güzel el işleri olarak yapılmaktadır. Koala yapılışında anahtarlık olarak düşünülmüştür. Sizler nasıl isterseniz. Amigurumi oyuncak olarak bir çok model yapılmaktadır.

Son zamanların en çok sevilen oyuncak yapılışı amigurumi olmaktadır. Annelerin en çok tercih ettikleri oyuncak yapılışı amigurumi oluyorken sizlerde öğrenmek uygulamak ister misiniz?

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça güzel detaylı video anlatım ile canimanne farkı ile sizlerle buluşuyor. yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Hoşçakalın

Amigurumi Koala Yapılışı

Amigurumi koala yapılışı detayları

2 Adet düğme

Koala burnu, adet göz, iğne ve tığ tercihi, boncuk elyaf,

3 Zincir çekerek etrafına 5 sık iğne yapıyoruz. Çift batarak 10 sık iğneye ulaşıyoruz. 10 sık iğneyi 10 sıra örelim kol kısmını yapıyoruz. Kol kısmını doldurmaya gerek yok ve kol kısmını kapatalım. Aynı şekilde diğer kol kısmını yapıyoruz.

Kulak kısmına geçelim ve 4 zincir ile başlayalım. Etrafına 3 sık iğne yapalım artı 3 sık iğne daha ekleyelim sihirli halka oluşmuş olacaktır. Her ilmeğin içine çift batarak 12 sık iğneye tamamlayalım. Devamında bir çift bir örüp devam ediyoruz. 18 sık iğneye ulaşıyoruz. Devamı 2 örüp bir çift yapıp 6 tekrar ediyoruz. 3 örüp bir çift batıyoruz ve 30 sık iğneyi tamamlıyoruz. 10 Sıraya tamamlıyoruz. Detaylı öğrenim için video anlatımını izleyerek yapabileceğiniz harika bir amigurumi oyuncak sizi bekliyor.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli Bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Amigurimi yapılışı, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Amigurimi koala yapılışı VİDEO ANLATIMLI

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nur dedi ki:

    Tilki de yap

BİR YORUM YAZ