Amigurumi Mickey Mouse (Miki Mause) Yapılışı

Amigurumi Mickey Mouse ( Amigurumi Miki Maus ) Yapılışı

Merhabalar arkadaşlar Canım Anne Örgü Oyuncak Atölyesinde bu hafta Amigurumi Mickey Mouse (Miki Fare) Yapılışını videolu olarak anlattık. Amigurumi de (Örgü Oyuncak) çok sorulan bir modeldi  Amigurumi Mickey Mouse un yapılışını 7 bölüm olarak anlattık bölümler şu şekilde sıraladık. Siz istediğiniz videodan izlemeye başlayabilirsiniz. Konu hakkında yorum yapabilir ve bizlere destek olmak için kanalımıza abone olabilirsiniz… Yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin.

Not: Arkadaşlar yaptığınız Amigurumi Mickey Mouse modellerini bize https://www.facebook.com/canimannecom adresimize gönderir paylaşırsanız seviniriz.

Amigurumi Mickey Mouse Kafa Örülüşü

Amigurumi Micky Mouse Yüz Örülüşü

Amigurumi Micky Mouse Ağız Yapılışı

Amigurumi Micky Mouse Parmak Örülüşü

Amigurumi Micky Mouse Beden Örülüşü

Amigurumi Micky Mouse Elbise Örülüşü

Amigurumi Micky Mouse Ayak Yapılışı

Ayak kısmının başlangıc sayıları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. HANDAN SOY ÖZEKLİ dedi ki:

  merhaba mickey mouse ayakları kaç zincirle başlayıp kaçar artırıyoruz. Sayıları sıralar olarak yazabilirmisiniz bugün başlamayı düşünüyorum.

 2. Çiğdem Savranoğlu dedi ki:

  Mickey mouse ayak videosunda. Ayak kısmının başlangıcı anlatılmamış. Öremeye başladım ama ayakların nasıl yapıldığı gösterilmediği için yarım kaldı. Rica etsem ayak kısmının başlangıcını tarif olarak varsa gönderebilir misiniz.

  1. Canim Anne dedi ki:

   Merhabalar Çiğdem Savranoğlu konu ile alakalı olarak Fatma hn. ayak sayı numaralarını belirten şablonu yukarıda paylaşmıştır. Kolay gelsin.

 3. selma yavaş temiz dedi ki:

  slm agız ve göz sayılarını veririmisiniz acaba

BİR YORUM YAZ