Anlatımlı İğne Oyaları

Anlatımlı iğne oyaları hamarat hanımların çok ilgi gösterdiği el işi modelleri arasındadır. Günlük yaşamımızda yer alan iğne oyası örnekleri geçmişten bugüne çeyizlerin de vazgeçilmeyen parçaları arasında yer alır. Sitemizde de sık aralıklarla yayınladığımız iğne oyası modelleri çok çeşitlidir. İğne oyası modelleri kimi zaman havlu kenarlarında karşımıza çıkar, kimi zaman oda takımlarında… Ancak iğne oyası yazma örnekleri bu el işlerinin en çok tercih edilenleridir. Yazma kenarlarına yapılan renk renk ve çeşit çeşit değişik iğne oyası örneği göz alıcı güzelliktedir.

blank
Anlatımlı İğne Oyaları

2020 İğne Oyası Modelleri

2020 iğne oyası örnekleri her yıl olduğu gibi bu yılın başlangıcından beri merak ediliyor. Takipçilerimizin istekleri doğrultusunda içerik konularımızı belirlemeye devam ediyoruz. Bu yönde gelen talepler üzerine yayına aldığımız 2020 İğne Oyası Modelleri konulu içeriğimizi de inceleyebilir, onlarca yeni iğne oyası örneği resmi ile yapacağınız el işlerine karar verebilirsiniz. Sosyal medyadan da yayınlamayı sürdürdüğümüz yayınlarımız YouTube kanalımızda da devam ediyor. Kanalımızda yayınladığımız İğne Oyası Papatya Küpe Yapımı video anlatımlı iğne oyası modelleri konusu binlerce kişi tarafından izlendi. Videonun linki yazımızın sonundadır. Siz de izleyerek papatya küpe iğne oyası örneği çıkartabilirsiniz. Yazma ve yemeni kenarları için uygun olan bu örnek aynı zamanda yüz havlusu ve mutfak havlusu kenarı iğne oyası örneği olarak da tercih edilir.

blank
Anlatımlı İğne Oyası Modelleri

Video Anlatımlı İğne Oyaları

Video anlatımlı iğne oyaları; iğne oyası işlemeyi bilen hanımların işini kolaylaştırdığı gibi, hiç iğne oyası yapmamış ancak eli tığ tutmayı bilen hanımların da yapabilmesi içindir. İğne oyası örnek çıkartmak isteyen hanımlar çeşitli modellerin yer aldığı videolu anlatımlardan yararlanırlar. Resimli iğne oyası örnekleri de bu amaç içindir. Anlatımlı iğne oyası örnekleri adım adım o modelin nasıl çıkartılacağını, hangi kalınlıkta ipin uygun olacağını, uygun renklerde ip önerilerinin neler olduğunu ve iğne oyası örneği yapılışı anlatır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ