İğne Oyası Modelleri ve Havlu Kenarları

İğne oyası modelleri ve havlu kenarları sıkça uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Tığ işi oyaları da yine sıkça yapılan el işleri arasındadır. Çeyizlerde havlu modelleri çok yapılmaktadır. El havluları dantel kenar yapılışları adet sayısı oldukça fazla yapılanlar arasındadır. Yapım aşaması kolay olması çok kullanılan havlular çeyizlerde çeşidi fazla olan el işleri arasında bulunmaktadır. Sitemizde video anlatımlı modelleri bulabilirsiniz.

Oya modelleri, tığ işi oyaları, havlu ve yazma örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İğne Oyası Modelleri ve Havlu Kenarları

El işi hobiler sitesinde danteller, örgüler, dekorasyon, hobiler ve el işleri gibi kategoriler bulunmaktadır. İçerisinde en çok dikkat çeken kategori ise iğne oyaları kategorisidir. Günümüzde iğne oyaları ile uğraşan binlerce bayan bulunmaktadır. İğne oyası ile yapmış oldukları el işleri ile para kazanıp evini geçindiren hanımlar dahi var. Bu sitede iğne oyası öğrenmek isteyen bayanlar için anlatımlı oyalar, yeni örnekler arayanlar için ise yüzlerce oya örneği bulunmaktadır.

2wdrbwl

İğne oyası ile yapılmış olan havlu, yazma, tülbent, tesbih ucu ve diğer işlere iğne oyaları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yüzlerce oya modeli ve anlatımları bu kategoride yer alıyor. Çeyizlik kızların çeyiz bohçalarını hazırlamadan bu siteye girip iğne oyası modellerine göz atmanızı öneriyoruz.

1pf8rr

İğne ile süslenen havlular da el işi hobiler sitesinde yer alıyor. Kenar dantelleri ile süslenmiş havlu örnekleri ve anlatımlı havlulara da havlu kenarları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Birçok havlunun nasıl yapıldığı da yine bu kategoride detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Sizlerde eğer el işleri ile uğraşıyorsanız ve yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız video anlatımları izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bahar dedi ki:

    bunlarda güzel olmuş beğendim yani

BİR YORUM YAZ