Anneler Günü Sözleri – Anlamlı ve En Güzel Anneler Günü Sözleri

13 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler günü yaklaşırken çoğu kişi annesini bugünde mutlu etmek için anlamlı ve güzel sözler arayışına girdi. En güzel anneler günü sözlerini sizler için derledik. 

Anneler gününde annelerimize şiir, söz veya duygu dolu bir mektup ile teşekkür etmek isteriz. Fakat hangi sözü ya da şiiri seçeceğimize karar veremeyiz. Çünkü bu özel günden ağzımızdan dökülecek olan sözlerinden anlamlı ve özel olmasını isteriz. Annemize olan minnettarlığımızı sözlerimizin yansıtmasını isteriz.

Özellikle anneler gününde annesinin yanında olamayanlar mutlaka anneleri için güzel sözler hazırlamalıdır. Annelerimiz hassas ve en ufak sözden bile mutlu olabilen kişilerdir. Bu yüzden annemize seçeceğimiz sözlerin onların yüreklerine dokunup mutlu olmasını sağlamalıdır. Anneler günü sözleri ile aldığınız bir çiçeğin üzerini ya da hediyenizi daha anlamlı kılabilirsiniz. Anneler günü için annenize vereceğiniz hediyenin üzerindeki anlamlı ve güzel bir söz hediyeden daha çok onu mutlu edecektir. Özel günlerde sembolik olan hediyeler annelerimizi mutlu etmeye yeterlidir. Fakat gidip hazır bir hediye almak yerine kendiniz yazacağınız bir söz ya da emek verip kendiniz yapacağınız bir hediye onlar için daha anlamlıdır.

Anlamlı ve En Güzel Anneler Günü Sözleri

Sizler için derlediğimiz en güzel ve anlamlı anneler günü sözlerini 13 mayıs pazar anneler gününde annenize söyleyip onu oldukça mutlu edebilirsiniz. Anneler günü sözlerini seçerken annenize hitap eden ve sizin duygularınızı en iyi şekilde anlatan sözleri seçmeniz daha etkili olacaktır.

-Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin.
-Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

-Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

-Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın canım annem.
-Canım annem, sultanım… Aldığım son nefese yaşadığım son güne kadar ben sana sende bana aitsin annem, sultanım.

-Canım Annem benim senin varlığın herşeyiyle bana hayat veriyo senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın herzaman beni ısıttı hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, sogukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle herzaman yanınmda oldun iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum canozüm biricik anacığım anneler gününü canı gönülden kutlarım.

-Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli ve anlamlısı olan anneme,seni çookk ama çok çok seviyorum…en anlamlı günde yanında olabilecek olmak çok güzel…

-Benim annem, canım annem. Sen benim hayatımın, en büyük varlığısın. Sensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şey. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorum.

-Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyor. Senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum. Can özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim..

Resimli Anneler Günü Sözleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ