Annelerin Yeni Trendi Baby Shower Party

Annelerin Yeni Trendi Baby Shower Party

ANNELERİN YENİ TRENDİ BABY SHOWER PARTİ

Anne olmaya hazırlanan adaylar doğuma yakın bir zaman kala düzenlemiş oldukları annelerin yeni trendi baby shower part düzenlemektedirler. Yapılan bu düzenleme moda haline gelmiştir. Genelde annenin doğuma son 1 ay kala bu organizasyon yapılır. Partiye davetli kişiler bebeğe hediye alırlar ve partide bu amaçla düzenlenir düzenlenen bu etkinlikte bebek haricinde anne adayına da davetlilerde hediye getirebiliyor. Düzenlenen partiyi anne adayı ister evinde ister açık alanda istenilen yerde yapılır. Doğacak olan bebek kız ise etraf pembe ağırlıklarda veya erkek ise mavi ağırlıkta süslemeler kullanılmaktadır.

baby

PARTİYE NE GÖTÜRÜLÜR?

Annelerin yeni trendi baby shower party davetliler partiye gelirken annenin ihtiyacı olan veya bebek için hediye alırlar. Yurt dışında bu partide ihtiyaç listesi oluşturulur ve davetliler bu listeden uygun olanı seçip alırlar. Ülkemizde uygulanan davette ise böyle bir şey yoktur gelen olan davetliler kendi istediklerini alır ve getirirler.

baby-anne

ALINABİLECEK HEDİYELER

Bir baby shower’a davetliyseniz emzik alabilirsiniz doğum olduktan sonra misafirlere hediye olarak verilecek ufak bir şeyler alabilirsiniz. Doğacak olan bebeğin adını taşıyan panolar olabilir, bebeğin ihtiyacı olan objelerden seçebilirsiniz önlük biberon gibi yeni doğan bebeğin ihtiyacı olan bebek battaniyesi de güzel bir tercih olacaktır ve patik yelek gibi kıyafetlerde götürülebilecek hediyeler arasındadır. Alacağınız hediyeyi kişiselleştirip biberonuna ayakkabısına emziğine ismini yazdırabilirsiniz veya kendi el emeğinizden ortaya çıkan şeyleri de hediye edebilirsiniz. Annelerin yeni trendi baby shower party doğumdan önce hem anne için hem yakın arkadaş ve aile üyeleri için güzel stres atma olanağı sağlar hem de ileride bebeğinize anlatabileceğiniz güzel anılar biriktirmiş olursunuz her anne adayı muhakkak bu tarz bir party vermeyi düşünmelidir.

annelerin-yeni-trendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ