Canım Anne

Ayçiçeği Lif Modelleri

Ayçiçeği Lif Modelleri

Vücudumuzu temizlemek için piyasada satılan sentetik,yapay renkli banyo bezleri ile el örgüsü lifleri kıyaslamak biraz komik olacaktır.El örgüsü lifler, öncelikle el emeği olduğu için çok değerlidir. Zamanını, emeğini, yüreğini, sevgisini ve tüm marifetini göstermeye çalışarak hazırlanan el örgüsü liflere paha biçilemez. El örgüsü; sentetik, mağazalarda satılan fason kalıplardan çok farklıdır. Tekstilin, genelde renklendirici kullanarak hazırladığı ve birçok kişide aynı modeli görmekten sıkıldığımız mağaza ürünleri ile kıyaslanamaz bile. El örgüsü, evladiyelik, ömürlüktür. Hassas cilde sahip bebekler için, soğuk kış aylarında, minik bedenlerini en iyi el örgüsü tulumlar ısıtabilir. Anne şevkati kadar sıcak ve yumuşak el örgüsünden hazırlanmış tulumlar içinde bebekler daha mutlu ve huzurlu olur.

Ayçiçeği lif modeli oldukça başarılı bir modeldir. Bir çok hanım tarafından rağbet görmesinin sebebi, estetik duruşudur. Ay çiçeği lif, adından da anlaşılacağı gibi ayçiçeği modeli elde edildiği için bu adı alır. Farklı renk ve modeller de yapılabilir. Orta göbeği ayrı renkte yaprakları ayrı renkte yapılabilen ay çiçeği liflerinin kullanımı da çok kolaydır. Maharetli ellerde kısa sürede ortaya çıkacak liflerden bir günde birkaç tane yapılabilir. Dantel kenarlı ay çiçeği lif çok beğenilmektedir. Kenarları pullu ay çiçeği lif de hanımlar tarafından ilgi görmüştür. Boncuk kenarlı lifler, sim serpiştirilmiş lifler banyolarınızın baş kahramanları olabilecek niteliktedir. Esnekliği ve dayanıklılığı ile banyo sonrası makinada da kolaylıkla yıkanabilen lifleri uzun süre banyoda kullanmak mümkündür. Lifler sadece kendi banyolarımız için değildir. Yeni evlenen çifte ev hediyesi olarak göndermekten tutun da, yeni doğan bebeğe işlenmiş çeşitli figürlü banyo lifi hediye edilebilir. Ve el yapımı olduğu için emin olun çok daha kıymetlidir. Mutlaka örmelisiniz. Pişman olmayacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi