Canım Anne

Ayçiçeği Motifli Trend Örgü Çanta Modeli

Ayçiçeği Motifli Trend Örgü Çanta Modeli

Çantalar, yanımıza almadan dışarı çıkmadığımız eşyaların başında gelir. Anahtar, telefon cüzdan gibi önemli ve ihtiyacımız olan her şeyi kolayca taşımamıza yardımcı olur.

Şuana kadar birçok örgü çanta modeli anlatımını sizlerle paylaştık. Daha önceden hazırladığımız Ayçiçeği Motifleri ile hazırladığımız yeni çanta modeli anlatımını da Örgü Merakı Youtube Kanalı Anlatımı ile sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Ayçiçeği Motiflerini örerken 4 farklı koton ip kullanılmıştır. Sizler dilerseniz ortadaki çiçek modelinin renklerini değiştirerek farklı renk kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

İp seçimi yaparken esnek olmayan ipleri tercih etmenizi öneriyoruz. Örgümüzü Çanta olarak kullanacağımız için ipin sağlam durabilecek, esneme yapmayacak bir ip olmasında fayda vardır.

Anlatım videosunda 3mm lik bir tığ kullanılmıştır. Fakat sizler tercih edilen ip kalınlığı ve el sıkılığınıza göre tığ numarasında değişiklik yapabilirsiniz.

Video anlatımı için Örgü Merakı Youtube Kanalına Teşekkür ediyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı için videoyu beğenip, kanala abone olarak destek olabilirsiniz.

Sitemize göz atarak bunun gibi daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Merak ettiğiniz her konuda bize ulaşıp, isteklerinizi bildirebilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Ayçiçeği Motifli Trend Örgü Çanta Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ