Ayıcık figürlü lif modeli yapılışı

Ayıcık figürlü lif modeli yapılışı

Ayıcık figürlü lif modeli yapılışı farklı lif çalışması arayanlar için harika bir lif modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır. Ayıcık figürlü olması ufaklıkların da çok hoşuna gidebileceği harika bir banyo oyun arkadaşı olacaktır.

Lif modellerinde harika lif tasarımları ortaya çıkmaktadır ayıcık lif modeli de yeni tasarım lif örneği olmaktadır. Yapılışı oldukça zevkli olan sizlerin beğenisini alacağını düşündüğüm çok güzel bir lif çalışması olacaktır.

Kızlarımızın çeyizine çok yakışacaktır. Kaçırılmaması gereken görselliği ile gözlerimize de hitap eden lif örneğimizi yapmayı ne dersiniz ?

Banyo lif modellerinden sipariş alan hanımlarımız için ayıcık lif modeli oldukça beğenilerek sizlere sipariş getireceğini düşünüyorum. Farklı modeller arıyorsanız mutlaka sitemize bakmadan karar vermeyiniz. Birçok yeni lif modelimiz mevcuttur.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımları izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz lif ipini terci edebilir elinize yatkın tığ seçimi ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeni tasarım lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Ayıcık figürlü lif modeli yapılışı

Ayıcık figürlü lif modeli detayları ve yapılışı

Çiçek taban üzerine yapılan lif modeli

Kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz.

İnce kurdele, makas, dikiş iğnesi, inci boncuk

Şeritten patyon yapımı

7 Numara tığ seçimi

5 Renk ip tercihi

3 Zincir çekerek 4 adet fıstık uygulaması yaparak başlayalım. Fıstık uygulaması ile ayıcık şeklini alacak şekilde yapıyoruz.

Arttırma ve eksiltme yaparak devam eden bir model olacaktır. kulak şeklini vereceğiz.

sihirli halka ile başlayıp 15 tane ikili trabzan doldurup burun kısmını yapacağız. siyah ip ile üçgen yaparak burun detayını yapıyoruz. Ayıcık modelimiz hazırlıyoruz. 6 adet ayıcık hazırlıyoruz. Daha detaylı anlatım için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayabilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni ve paylaşımlar oldukça önemlidir.

Ayıcık figürlü lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ