Canım Anne

Baklava dilimli örgü hırka modeli yapımı

Baklava dilimli örgü hırka modeli yapımı

Baklava dilimli örgü hırka modeli yapımı örgü sevenlerin çok beğeneceğini düşündüğümüz baklava dilimli örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Örgü hırka modellerinde baklava dilimi modeli görselliği hırka modellerinde şıklığı göstermektedir.

Örgü modelleri özellikle şiş örgü modelleri hanımlarımızın en çok ördüğü ve kullandığı şiş örgüleridir. Şiş örgü modelleri yetişkin örgülerinde çok sık kullanılan örgülerdir. Örgüler neredeyse dört mevsim örülmektedir. Hanımlarımızda en güzel örnekleri aramaktadırlar. Sayfamızda en yeni ve güzel örgü modelleri bulunmaktadır. Tığ işi örgü modelleri de yine sayfamızda mevcuttur. Tunus tekniği sevenler içinde yine sayfamızda yer almaktadır. Örgüye dair video anlatımlı örgü modellerine sıkça yer vermeye devam etmekteyiz. Video anlatımlar yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlamaktadır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Baklava dilimli örgü hırka modeli yapımı

Sevgili Örgü Severler !

Bu video BAŞTAN SONA KADAR ANLATIMLIDIR,
Sizler için daha kolay olması açısından parça parça anlatım yapmadık, tek videoda tüm detaylarını paylaştık.
DAHA GÜZEL MODELLERİN PAYLAŞILMASINA DEVAM EDEBİLMEMİZ İÇİN…

“SİZLERDEN 3 RİCAMIZ VAR”

Videonun TAMAMINI izleyin.
Videoya soru, öneri, teşekkür veya eleştiri için YORUM yapın.
Videoyu arkadaşlarınız ile PAYLAŞIN.

Örgü, örgü şiş modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Baklava dilimli örgü hırka modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ