Başak örgü modeli yapılışı

Başak örgü modeli yapılışı

Başak örgü modeli yapılışı tığ işi sevenler için harika bir model olacaktır. Bir çok örgü modellerinde kullana bileceğiniz çok şık tığ işi örgü modelidir. Sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi modelleri tercih eden hanımlarımız için oldukça güzel olan başak örgü modeli ile yelek yapabilirsiniz. Çokta güzel olabilecek tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Sadece yelek yapımı olarak değil atkı olarak yapılabilir. Bere modelinde uygulana bilir. Tığ işi modellerinde bir çok örgü modelinde dedik kullana biliriz. Başak modelimiz düz bir model olduğu için kırlent yapımında veya battaniye yapılışında tercih edile bilir. Örgü sevenler bir çok örgü modelini hangi modelde kullana bileceklerini az çok tahmin etmektedirler.

Tığ işi modellerini öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapabileceğiniz bir modeldir. Sizlerde çok şık yelekler, bere, atkı modellerinde uygulaya bilirsiniz.

Tığ işi modellerimiz sayfamızda mevcuttur ziyaret etmeniz yeterlidir. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz tığ işi modellerini görmeniz mümkündür. Yeni farklı modellerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Başak örgü modeli yapılışı

Başak örgü modelinden yelek yapılışı

Orta incelikte bebe yünü ip tercih edilmiştir.

2 Numara tığ seçimi kullanılmıştır.

Örgü modeli 5 ve 5 in zincir kat sayısından kuruluyor. Yelek başladığınızda alt kısmını trabzanlar dan lastikle başlayabilirsiniz veya zincir üzerine direk modeli yapabilirsiniz. İlk sırada modelimizi zincir veya lastik bantın üzerine yapıyoruz. Trabzanların üzerinden yapılan örneğimiz 2 sırada bir kuruluyor.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Başak örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ