Basit saç örgüsü patik modeli yapılışı

Basit saç örgüsü patik modeli yapılışı farklı patik modelleri arayanlar için saç örgüsü patik modeli iki şişle yapılan ve ayağımızda çokta şık duran harika bir patik modeli olacaktır.

Kış mevsiminin en çok aranan patik modelleri canimaane.com sayfamızda siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı bir çok patik örneğimiz mevcuttur, tığ işi, beş şiş, iki şiş, bir çok patik yapılışını bulabilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizlerinde oldukça fazla gördüğümüz patik modelleri oldukça fazla yapılmaktadır. Patik modeli sayısı yüz adet olabiliyor. Annelerimiz oldukça fazla patik çeşitleri seçerek özenle yapıyorlar. Basit saç örgülü patik modelimizi beğenerek yapacağınızı düşünüyorum.

Patik modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız içinde iki şiş saç örgüsü patik modeli bol bol sipariş getirmesi dileğiyle, farklı olarak bir çok modelimiz var yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni patik örneklerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Basit saç örgüsü patik modeli yapılışı

Basit saç örgüsü patik modeli detayları ve yapılışı

İki şiş örgü patik modeli

36-37 Numara ayaklar için uygundur

Malzemeler 1 yumak patik ipi kullanılmıştır.

3 Numara şiş tercihi edilmiştir.

Yapılışı 16 ilmekle üsten başlıyoruz yanlardan ilmekler artırarak 52 ye kadar yükseltiyoruz burun kısmından ilmek çıkartarak taban kısmını oluşturuyoruz yanlardaki ilmekler bitene kadar kesme işlemi yapıyoruz

Haroşa olan yanlardan 21 ilmek çıkartıyoruz iki taraftan düz örmeye devam ediyoruz 19 diş haroşe olana kadar toplam ilmek sayısı 54 e yükseliyor.

İlmekleri üç parçaya ayırıyoruz topuk için 10 yanlar 22 şer topuk bitene kadar 10 ilmek üzeri örmeye devam ediyor son 6 haroşa kalana kadar örüyoruz topuk kısmından ilmeklerimizi keserek patik modelini bitiriyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgüler ve el işleri, iki şiş patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesap paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşım, beğeniler oldukça önemlidir.

Basit saç örgüsü patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ