Basit tığ işi örgü modeli yapımı

Basit tığ işi örgü modeli yapımı en kolay yelek modelleri için tığ işi örgü modeli yapımı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Örgü modellerinde özellikle uzun yelek modelinde güzel duracağını düşündüğüm, uç kısımlarının dilimli olması diğer ayrıntı detay kısmı olarak görselliğini ortaya çıkartıyor.

Kış mevsimin vazgeçilmezi örgü modelleri olunca hanımlarımız içinde örgü için örnekler aramaya başlıyorlar. Bizlerde sizler için bir çok örgü modelini paylaşmaya çalışıyoruz. Canimanne.com sayfamızda birçok örgü modeli mevcuttur sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tığ işi örgü yapılışlarını seviyorsanız aradığınız model olabilir. Bazı arkadaşlarımız tığ işi el işlerini seviyorlar. Yapılışları daha kolay gelebilir veya sadece tığ işi yapmayı bilenler için basit tığ işi örgü yapılışını farklı birçok örgü yapımında kullana bilirsiniz. Şal, atkı, kıyafetlerinize yaka kısmına detay olarak uygulaya bileceğiniz güzel bir örnek olacaktır.

Farklı örgü modelleri, tığ işi el işleri modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin hoşçakalın.

Basit tığ işi örgü modeli yapımı

Basit tığ işi örgü modeli detayları ve yapılışı

Modelimizde orta incelikte ip tercihi edilmiştir.

3 Numara tığ seçimi

İp tercihinizi Angora simli simsiz ip ile yaparsanız harika yelek olur.

Bu modeli atkı yapımın da kullanabilirsiniz.

Modelin alt kısmında her iki kenar kısmında da su taşı modeli ile başlanır. Yelek yaptığınız da beden ölçünüze göre uzunluğu ayarlanır.

Düzünden model kısmına başlayıp 2 sırada bir model tekrarı yapılır. Atkı yaptığınızda da alt kısmının uzunluğunu ne kadar istenirse o şekilde ayarlanır.

Tığ işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklaya bilirsiniz. Bizlere sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Basit tığ işi örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ