Bay bayan örgü bot patik yapılışı

Bay bayan örgü bot patik yapılışı bugün bay bayan örgü bot patik sizlerin beğenisinde olmaktadır. Tek renk olarak yapıla bilir ve bay modeline uyarlayabilirsiniz.

Bay bayan örgü bot patik modeli iki renk olarak yapılmış olmaktadır. Sizler tek renk olarak yapabilir. Veya kıyafetlerinize uyumlu ip renkleri tercih ederek uyumu yakalaya bilirsiniz.

Modelimiz haraşo olarak yapılmaktadır. Yapımı oldukça kolay olan modelimizi isteyen herkes yapabilir. Kızlarımızın çeyizi için günlük giymek için harika bir patik modeli olacaktır.

Kış mevsiminin en güzel yanı da yapılan el işleri ve örgüler örgü örmeyi seven hanımlarımız için örgü modellerimiz canimanne.com sayfamızda oldukça fazladır. Yeni örgü modellerini yayımladık bakmanızı tavsiye ediyorum. Tığ işinden, şiş işine bir çok modelimiz mevcuttur. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni ve farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN.

Bay bayan örgü bot patik yapılışı

Bay bayan örgü bot patik modeli detayları ve yapılışı

2 Renk patik ipi

3 Numara misinalı veya normal 5 şiş

Tığ numara fark etmez

Bot patik modeli 37-38 numara ayaklar için uygun her ayak numarası için 4 ilmek ekleyip çıkarta bilirsiniz ona göre farklı yerlerinde 2-4 sıra fazladan yapabilirsiniz.

Patik modelimiz üsten 45 ilmek atarak başlanıyor 5 diş haraşo örgü örüyoruz ve zincirleri takmak için delikler açıyoruz bütün ilmekler bitene tene kadar bir kes bir artır şeklinde sıra tamamlanır eşit sayıda haraşo sonrası delikler tekrarlanır.

2. İple istediğiniz uzunluğa geldiğinde ilmekleri ayırıyoruz sağ orta ve sol yanlar 12 ilmek orta 21 ilmek şeklinde 56 sıra 21 ilmek örülür yanlardan ilmek çıkartarak ilmek sayımız 101 olacak 12 sıra düz örgü örüyoruz taban kısmına geçiyoruz.

Yine ilmekler bölünür sağ orta ve sol taraf için yanlar 45 ilmek orta 11 ilmek 11 ilmek üzeri taban bitene kadar örülür topuk kısmında yan haraşo dan ilmek çıkartarak bot patik tamamlanır yapacak olanlara kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımların oldukça önemlidir.

Bay bayan örgü bot patik yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ