Bayan örgü patik modeli yapılışı

Bayan örgü patik modeli yapılışı

Bayan örgü patik modeli yapılışı beş şiş ile harika bir örgü patik yapımı sizlerin beğenisinde olmaktadır. Kış mevsiminin en güzel patik modelleri canimanne.com sayfasında sizleri beklemektedir. Sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız.

Örgü patik modelleri kız çeyizlerinin de en çok yapılan el işleri arasında annelerimiz oldukça fazla yapmaktadırlar. Kız çeyizlerinde patik modelleri kişinin tercihine göre tığ işi, iki şiş, beş şiş patik modellerinden oluşmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek farklı bir çok patik örneklerini uygulaya bilirsiniz.

Bayan örgü modelleri video anlatımıyla yapılışları oldukça kolay yapabilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımını detaylı olarak izleyerek yapabilecekleri güzel bir model sizleri bekliyor. Çok yeni ve güzel patik modellerinde tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Bayan örgü patik modeli yapılışı

Bayan örgü patik modeli detayları ve yapılışı

Beş şiş örgü patik modeli yapımı

Ayak numarası 37-38 olarak hazırlanmıştır.

Kullandığım malzemeler

1 yumak patik ipi

3 Numara şiş kullanımı

Patiğimiz burun kısmından 9 zincirle başlıyor yanlardan artırmalar yaparak 54 de yükseliyoruz.

İlk sıradan itibaren model kuruyoruz modelimiz 6 ve katlarından oluşmakta toplam uzunluk 4 model kuruyoruz ayak numarasına göre değişir uzunluk daha sonra yanları düz örerek topuğa kadar devam ediyoruz.

Topuk için ortada 10 ilmek çıkartıyoruz yanlardan ilmek keserek yanlardaki ilmekleri bitiyoruz son olarak haroşa yaparak patiği tamamen bitiriyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işler, tığ işi, beş şiş patik modeli yapımı hepsi ve daha için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Bayan örgü patik modeli yapılışı video anlatımını buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ