Bebek bot patik yapılışı

Bebek bot patik yapılışı annelerimizin en çok aradığı güzel kullanışlı bebek patik modelleri olmaktadır. Canimanne.com sayfamızda farklı patik modellerini bulabilirsiniz.

Kış aylarında oldukça fazla olarak örgü modelleri araştırılıyor. Farklı farklı el işleri hanımlarımızın tercihi oluyor. Annelerde küçükler için hem güzel, rahat ve ayağına tam oturan patik modellerini tercihleri arasında oluyor. Bebek bot patik modelimize bakmayı unutmayınız.

Kıyafetlerine uygun renklerde yaparak daha şık giyinmelerini sağlaya bilirsiniz. Uyumlu giyime dikkat eden annelerimiz farklı ip tercihleriyle uyumu yakalaya bilirsiniz.

Yani yapmayı, öğrenmeyi isteyen arkadaşlarımız video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabileceği bir modeldir. Video anlatımlarımız model yapımında oldukça faydalı olmaktadır.

Bir çok modelimiz mevcuttur, sizler için en güzel örgü modellerini paylaşmaya çalışıyoruz. İnşallah beğenilerinizi alıyoruzdur. Yani örgü, patik modellerinde birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Bebek bot patik yapılışı

Bebek bot patik modeli detayları ve yapılışı

Burgulu Bebek botu yapımı

2-3 yaş arası çocuklar için uygundur

Bu patik modelinde 2 renk ip kullandım sizde isteğe bağlı ip tercih edebilirsiniz.

Malzemelerim Nako elit babay iki renk

3 Numara tığ tercih edilmiştir.


Yapılışı taban dan başlıyoruz 54 ilmek atarak başlıyoruz her ayak numarası için 4 ilmek ekleyip veya çıkartabilirsiniz.


Tabandan 54 ilmek atarak başlıyoruz topuk ve parmak tan artırmalar yaparak 7 diş haroşa örüyoruz pembe ipimizi bağlayarak kenar kısmını oluşturuyoruz.

İlmeklerimizi bölerek orta kısım için 14 ilmek ayırıyoruz sağ ve soldan ilmek keserek orta ya 4 burgu yapıyoruz 54 ilmek kalınca hepsini haroşa olarak örüyoruz patik modelini dikerek bitiriyoruz süslemesi isteğe bağlı bağcık yapabilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, bot patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Bebek bot patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel bebek bot patik yapılışı çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ