Canım Anne

Bebek örgüler için yeni tunus işi model yapılışı

Bebek örgüler için yeni tunus işi model yapılışı

Tunus işi örgü modelleri nasıl yapılır ? Örgü modelleri nasıl yapılır ?

Bebek örgüler için yeni tunus işi model yapılışı bebek örgülerinde oldukça şık duran örgü modelidir. Tunus işi örgü modellerini seviyorsanız bebek hırkasında, yelek modellerinde, şal ve bere modeline uygulayabilirsiniz. Bebek yelek modellerine çok yakışacaktır.

Sayfamızda farklı örgü teknikleri bulunmaktadır. Şiş ve tığ işi örgü modellerine bakabilirsiniz. Tunus işi farklı örneklerimiz de mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak örgü çeşitlerine bakabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Bebek örgüler için yeni tunus işi model yapılışı

2 Renk bebe yünü orta kalınlıkta

3,5 Numara tunus şişi

Yapacağınız modele göre zincir sayısını ayarlayarak başlayalım, her zincirden bir ilmek çıkartalım ve ilmekleri geri çıkartalım. Aynı işlemi üç sıraya tamamlayalım, farklı renk ip ile devam edelim, baştan üç ilmek örelim ve yan ilmeğin ara boşluğuna batıp ilmek alıyoruz sıradan ilmek çıkartıp tekrar içinden geçirip yandan ilmek alıp sonra tekrar ilmek uzatıp yandan ilmek alıp içinden geçiriyoruz üç ilmek aralarda örüp modeli tekrarlayıp sırayı tamamlayalım. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, bebek örgüleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Bebek örgüler için yeni tunus işi model yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ