Bebek Örgü Panço Modelleri

Bebek örgü panço modelleri yazımızın içerisinde resim galerisi ve video anlatımlı harika panço görselleri sizlerin beğenisini beklemektedir. Tığ işi tekniği harika örgü panço modellerini kız çocukları olan annelerimizin beğeneceği örnekler olacağını düşünüyoruz. Tığ işi yazlık panço modelini mevsim geçişlerinde akşam saatlerinde kullanışlı kıyafetler arasında yer alacaktır. Yapılışı oldukça kolay olan trabzan tekniği ile örülmüş modeldir. Farklı ip seçimi veya renk tercihi sizlerin beğenisine kalmıştır.

Örgü modellerinde kız çocukları için harika örgü modelleri sayfamızda mevcuttur. Yapılışları video anlatımlı görselleri çok güzel olan farklı teknik yapılışları olan her kesime hitap edecek örgüleri bulabilirsiniz.

blank
Tığ işi yazlık panço yapılışı

Orta kalınlıkta ip kullanımı, ip tercihi sizlere kalmıştır.

3, 5 Numara tığ kullanımı

Model 90 zincir üzerine kurulmuştur. İpi çift kat yapıp zinciri çekelim. İlmek kaydırma tekniği ile zinciri birleştirelim. Ve ikili trabzan yapalım her zincir üzerine gelecek şekilde yapalım. Tekrar 3 zincir çekip 3 tane ikili trabzan yapalım, 3 zincir çekelim iki zincir atlayıp ikili trabzan yapalım yarı kısmına kadar yapalım. Verev kısmını oluşturmak için aynı noktaya ikili trabzan arada 3 zincir zemin arasında boş kalan iki zincir atlıyoruz. Bu kısımda video anlatım sizlere oldukça yardımcı olacaktır detay kısımları oldukça detaylı anlatılmıştır. Kordon detayı ve püskül detayları yapıyoruz.

Bebek örgüleri, panço yapımı, tığ işi bebek örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bebek Örgü Panço Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ