Bebek patiği nasıl yapılır

Bebek patiği nasıl yapılır sorusuna güzel bir video ile sizlere merhaba diyoruz. Küçük bebekler için çokta yapılan bebek patikleri kış mevsiminde en çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır.

Anne adaylarımız bebek patik modelleri arıyorlarsa canimanne.com sayfamızda bir çok örnekler mevcuttur. Sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşa bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. İster bebe ip markası veya sizlerin farklı ip tercihleri ile yapabilirsiniz. Aldığınız ip markasının arka etiketinde şiş numarası mutlaka yazmaktadır. İpinizin kalınlığı veya ince oluşu elinizin örgü ayarına göre şiş seçimi farklılık gösterebilir.

Farklı en güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Bebek patiği nasıl yapılır

Bebek patiği modeli detayları ve yapılışı

6 ay ve 1 yaş için uygun ölçüdedir.

Malzemeler

Nako elit baby ip tercihi edilmiştir.

3 Numara şiş seçimi

Taban kısmı yaparak başlıyoruz ben 49 ilmek atarak başladım 6 sıra boyunca artırmalar yaptım ön ve topuk kısmında artırma sonrası 7 sıra ters düz örgü ördüm.

Örgümü iki katlı olarak birleştirdim örerek 9 sıra selanik örgü ördüm.

Orta kısmında 13 ilmek ayırdım sağ ve sol eşit olacak şekilde ilmekleri paylaşıyoruz 13 ilmek üzeri örüyoruz.

Yanlardan ilmek keserek daha sonra ön kısmını 15 sıra ters düz örüyoruz kenarda yaptığımız gibi örgümüzü ikiye katlıyoruz hem örüyoruz hem kesiyoruz yanları aynı şekilde yaparak patiğimizi bitiriyoruz. Süsleme isteye bağlı istediğiniz gibi yapabiliriz.

Örgü, örgüler ve el işleri, bebek patiği nasıl yapılır hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Bebek patiği nasıl yapılır video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu Hayatım_ kanalına bu güzel bebek patiği modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ