Bebek Yazlık Örgü Elbise Modelleri

Bebek Yazlık Örgü Elbise Modelleri

Yazın bebeğinizin giyeceği yazlık örgü elbiseleri kendiniz örüp daha az maliyet ile kıyafet sorununu çözebilirsiniz. Özellikle üstü örgü altı yazlık kumaştan etek olan elbise modellerini örebilirsiniz. 

Bahar ve yaz aylarında kız bebekleriniz için örgü elbiseler yapabilirsiniz. Örgü elbise modellerini rengarenk yapıp üzerini örgü çiçeklerle süsleyerek yaza uygun bir model çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel ve sevimli örgü elbise modellerini kendiniz işleyip bebeklerinizi güzelce giydirebilirsiniz.

Askılı ve etek kısmı fabralı olan modeller genellikle daha şık durmaktadır. Günlük olarak bebeğinize giydirebileceğiniz örgü elbise modellerini boncuk ve kurdeleler ile süsleyebilirsiniz. Elbise yerine etek ve üst olmak üzere iki parça modelde örebilirsiniz. İkili takım örgüsü yaparken üst tarafı farklı bir renk etek kısmını farklı bir renk yapabilirsiniz.

Örgü elbiseleri örerken renk seçiminde yaz aylarına uygun canlı renkler seçebilirsiniz. Yaza uygun olarak örgü elbiseler üzerine papatya ya da diğer çiçek çeşitlerinden birini örüp süslemek elbiseyi daha şirin bir hale getirecektir. Ponponlar ile de elbiseleri süsleyebilirsiniz. Örgü işlerinde çok fazla tecrübeli olmayan kişiler elbisenin iki tarafını ayrı ayrı ördükten sonra yanlarını düğmeler yardımı ile birleştirebilir. Böylece hem farklı bir model ortaya çıkar hem de çok fazla zorlanmazsınız.

Bahar ve yaz aylarına uygun olarak bel kısmı oturan etek kısmı ise pileli yada geniş olanları seçebilirsiniz. Ayrıca bel kısmına tığ işi çiçeklerden kemer yapabilir elbisenin modelini daha renkli yapabilirsiniz.

Bebek Yazlık Örgü Elbise Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Bebek Yazlık Örgü Elbise Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ