Bebek Yelek Süslemeleri

Bebek yelek süslemeleri ile yelekleri klasik modellerinden çıkarıp daha güzel ve farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Bebekler için yaptığınız düz yelekleri daha canlı ve güzel hale getirmek için yelek süslerini kullanabilirsiniz. Kız bebek yeleklerinde çiçek, kalp gibi süsleri kullanabilir, erkek bebek yeleklerinin üzerine ise hayvan figürleri ve araba gibi figürleri ekleyebilirsiniz. Yelek süslerini kullanırken yeleğin değişik yerlerine ekleyip daha sevimli bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Bebek yeleklerini işlerken genellikle klasik ve düz modeller tercih edilir. Düz modeller de hemen hemen her yelek aynı görünmektedir. Sadece renk değişimi olmaktadır. Ama yelek süsleri dümdüz bir yelek modelini bile bir anda bambaşka bir görüntüye çevirebilmektedir.

Bebek yeleği süslemeleri seçerken bebeklerinizin kıyafetleri ile uygun süsmeleri seçmeniz bir bütün oluşmasını sağlayacaktır. Özellikle kız bebeklerin saç bandı veya beresi ile yeleklerde ki süslemeleri aynı yapabilirsiniz. Hem güzel bir kombin ortaya çıkacaktır hem de daha şık görünecektir.

Bebek Yelek Süslemeleri

Aşağıda yer alan bebek süslemeleri arasından bebekleriniz için zevkinize uygun olanları seçip kullanabilirsiniz. Evde kendiniz yapmak isterseniz aşağıda yer alan örnek videodan nasıl yapıldığı takip edebilirsiniz.
Sitemizde yer alan diğer bebek yeleği modellerine de göz atabilirsiniz. Sizin de beğendiğiniz bebek yelek modelleri var ise bizimle paylaşmak isterseniz instagram dan @canimannecom sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ