Bebekler İçin Örgü Modelleri

Bebekler İçin Örgü Modelleri

Özelikle bizler yeni doğan bebeklere hediye olarak örgü takımlar örmeyi çok severiz. Bu hala daha günümüzde yaşayan bir gelenektir. Yeni doğan bebekler için örgü bebek takımı, yeleği ve battaniyesi mutlaka bebeğin anneannesi ve babaannesinden beklenir. Özellikle hiçbir şey örülemeyecekse bile örgü bebek yeleği mutlaka hediye edilir. Bebekler için de oldukça kullanışlı olan örgü bebek yelekleri onlar için büyük bir ihtiyaçtır. Bu anlamda internet de çok zengin bir içeriğe sahiptir. Bebek patikleri, bebek örgüleri, bebek battaniyeleri,  gibi modeller internette bolca bulunuyor. Bu anlamda da örgü ören kadınların işlerini daha da kolaylaştırmakta, örgülerin kalitelerini artırmakta, model çeşitliliği yaratmaktadır.

Bebek örgüleri, yelek modelleri, süveter ve hırka örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bebekler İçin Örgü Modelleri

Bebekler için yelek örmek de oldukça eğlencelidir. Bebekler için yelekler hem tığla hem de şişle örülebiliyor. İkisiyle de örmek oldukça kolaydır. Ancak örülen malzemeye göre model de değişikliğe uğramaktadır. Bu anlamda örgü ipi de önemlidir. Örgü bebek yelekleri için genellikle yün ipler kullanılır. Ancak tüylü ipler, simli ipler, boncuklu ipler, kendinden desenli ipler de oldukça tercih edilenler arasındadır.

2 Yaş için uyumlu olan süveterim için ikiye yakın bebe yünü kullandım . Ve buna uyumlu olarak 2_3 numara arası bir tığ . Beden tablomuzu kullanarak istediğiniz yaşa göre ayarlayabilirsiniz modelimizi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ