Bebekler için örgü pelerin yapılışı

Bebekler için örgü pelerin yapılışı

Bebekler için örgü pelerin yapılışı tığ işi harika pelerin yapımı harika görseli olan tığ işini severek uygulayacağınızı düşünüyorum. Farklı renk ip seçimi ile yapabileceğiniz pelerin modeli yaz mevsiminde kullanışlı hırka yerine ihtiyacınız olabilecek kıyafetler arasında yer alacaktır. Farklı örgü modelleri için sitemizi ziyaret ediniz.

Bebekler için örgü pelerin yapılışı

Orta kalınlıkta bebe ipi kullanımı

Tığ seçimini elinize yatkın seçebilirsiniz.

Yapılışı: İpi iki kat yaparak zincir çekelim toplamda 125 zincir ile video model anlatılmıştır. Siz yapacağınız yaş grubuna göre ayarlayabilirsiniz. İpi tek kat devam ediyoruz beş zincir çekelim iki zincir atlayıp üçüncü zincir içine sık iğne ile batalım, bütün zincire aynı işlemi uygulayıp sıra sonuna kadar devam edelim.

Devamında beş zincir yine yaptığımız kafes içine sık iğne batalım tekrar aynı işlem yandaki kafese beş tane trabzan yapalım yandaki yuvaya sık iğne ile batalım. Arada iki kafes üçüncüye trabzan yine iki kafes boşluk olacak şekilde sırayı tamamlayalım.

Üçüncü sırada yapmış olduğumuz trabzan içlerine aralarda iki zincir çekerek trabzan yaparak kafesler oluşturuyoruz. Arada beş zincir çekip tek ara kefesi yaparak devam ediyoruz.

Yapmış olduğumuz kafes içlerine fıstık uyguluyoruz. İkinci model kurulumunda beş zincir çekip ilk sırada yaptığımız gibi yaptıktan sonra modeli tekrar kuralım. Model kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgü bebek kıyafetleri, pelerin yapılışı, tığ işi örgüler  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bebekler için örgü pelerin yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ