Biberon lif modeli yapımı

Biberon lif modeli yapımı

Biberon lif modeli yapımı değişiklik arayanlar için lif modellerinde altarnetif çok canim anne farkı ile sizleri yeni lif modeli yapımına bekliyoruz. Lif modelleri ve lif örnekleri yapım aşamalı bir çok yeni, kolay, detaylı olmak üzeri 1000

ne aşkın lif modelleri sunuyoruz. Bugün ki modelimiz oldukça şirin mi şirin harika olmuş, ufaklıklar için harika banyo arkadaşı olabilir. Yapılışına geçmeden önce bizleri takip etmeyi beğenmeyi paylaşmayı unutmayınız.

Yapılışı

• 4 renk seçeneği ip kullanılmış

• 9 fıstık ile başlanıyor

• Dolgu yapılarak devam edilen

• uç uça 9 fıstık ile devam ediliyor

• 9 cu fıstığın üzerinden devam ederek 3 fıstık yapılarak toplanan bir modelimiz, kalan iplerle renk renk bir çalışma yapabilirsiniz. Erkek çocukları ve kız çocukları için renk seçimini ayrı olarak yapılabilir.

Hanımların gözdesi lif modelleri en hafif el işleri arasında çok sevilenler listesi bu şirin modelimi eklemeyi unutmayın ben çok beğendim, yeni favoriler arasında yer verilmesi gereken bir model, çünkü hep aynı modeller elimizde ağır gelebiliyor, değişik tarz çalışmak hepimize iyi gelecektir. Ve sizlere bol bol siparişler getirsin dileklerimle video muzdan izleyerek yeni öğrenen arkadaşlarımıza yön olacaktır şimdiden kolay gelsin yeni modellerde görüşmek üzere diyorum..

Biberon lif  modeli yapımı video anlatımlı buradan izleye bilirsiniz

https://youtu.be/ABbE9xY4Ccc

Biberon lif modeli yapımı için pembe ana kanalına çok teşekkür ediyoruz.

 

blank

Biberon lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ