Boncuklu patik modeli yapılışı

Boncuklu patik modeli yapılışı şıklığın görselliğin ön plana çıktığı harika patik modeli için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Boncuklu patik modellerini seviyorsanız çok güzel bir örnek sizleri bekliyor. Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde kendiniz ve sevdikleriniz için yapabilirsiniz.

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız için de bir çok patik modelimiz mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Boncuklu patik örneği yapılışı sizler için bol sipariş getirmesi dileğiyle,

Hanımlarımızın vazgeçemediği el işleri kış boyunca oldukça fazla yapılmaktadır. En çokta patik modelleri hanımların ilgisini çektiğini düşünüyorum. Farklı modeller ayağımızda oldukça şık durduğu gibi, bir o kadarda sıcak tutmasından dolayı patik yapılışları en çok örülen örgü modelleri oluyor.

En yeni, tarz, şık patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza kolay gelsin hoşçakalın.

Boncuklu patik modeli yapılışı

Boncuklu patik modeli detayları ve yapılışı

Boncuklu patik 36-37 numara ayaklar için uygundur.

1 yumak kartopu ip

1 dal beyaz küçük boy boncuk

3.mm şiş

Patik modelimize bilekten 48 ilmek atarak başlanıyor istenen uzunlukta haroşa örüyoruz ilmeklerimizi üçe bölerek ayırıyoruz sağ 16 orta 16 sol 16 ilmek orta ilmekler 28 diş haroşa olana kadar örüyoruz.

Burun kısmı kesmeli işlemi üç kez yapıyoruz yanlardan ilmek çıkartarak bütün şekilde örüyoruz taban ve topuk yaparak patik modelimizi tamamlıyoruz.

Patik modeli, örgü, örgüler ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için beğeni, paylaşım oldukça önemlidir.

Boncuklu patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ