Bucket Örgü Çanta Yapımı

Bucket Örgü Çanta Yapımı

Zamanımızın trend modellerinden bir tanesinin anlatımını daha sizlerle buluşturuyoruz. Okullar açılmadan öreceklerinizin listesine bu modeli ekleyebilirsiniz. Hem kullanışı hem de görüntüsünden dolayı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Daha fazla uzatmadan anlatıma geçelim.

Yeşim Gökçe Harbacı Youtube Kanalının anlatım videosu ile yapacağımız çanta çok ünlü bir markaya aittir. Mağazadan alıp 500 tl vermek yerine evinizde daha düşük maliyetle yapabilirsiniz.

Çantanın yapımında gerekli olan tığ numarası 3mm dir.

Tabandan başlayarak trabzanlardan sonra aralara çektiğimiz zincir sayıları, tığ işini nasıl yaptığınıza (elinizin sıkılığına ) kullandığınız tığ numarasına göre her zaman değişkenlik gösterebilir… Bu sebepten dolayı işinizde kasma/marullanma yaşayabilirsiniz. Bu düzeltilemeyecek bir sorun değildir. A ralardaki zincir sayılarınızı elinizin ayarına göre değiştirin lütfen… :) çanta tabanında 7. sıradan sonra büyütmek isterseniz 2 sıra her boşluğu 3lü grup tek trabzan yapılacak. 10. sırada bir çift 3 lü trabzan 2 tek üçlü trabzan yapılarak sıra kapatılacak. kullandığınız ipin kalınlığına göre ölçüler her zaman değişkenlik gösterecektir. Fakat 10. sıaradaki yaptığımız artış ideal boyuttadır.. 10. sıradan sonra bütün boşluklara tek 3 lü grup trabzan yaparak çantayı tamamlayalım..

Yeşim Gökçe Harbacı Youtube Kanalına anlatımından dolayı teşekkür ediyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak bunun gibi anlatım videolarının devamı için destek olabilirsiniz.

Bucket Örgü Çanta Yapımı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ