Buğday başağı bere modeli yapılışı

Buğday başağı bere modeli yapılışı çok kullanışlı ve şık bere yapımı çocuklar için olmazsa olmazlardan bere modelleri kış mevsiminin en çok tercih edilen kıyafetleri arasında yer almaktadır. Çok tercih edildiği içinde bir çok bere modelleri mevcuttur. Bugün ki konuğumuz buğday başağı bere modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Bere modelleri farklı olarak, tığ işi, şiş modeli olarak yapılmaktadır. Kendi el işlerini yapmaktan mutluluk duyan hanımlarımız için bizlerde en güzel bere yapılışlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

El işleri kış aylarının vazgeçilmezi oluyor. Elimizdeki bir iş bitti mi hanımlarımız acaba hangi örgü modelini yapsam diye düşündüklerini biliyorum. Bizlerde en güzel örgü modellerini bere yapılışlarını canimanne.com sayfamızda bulabilirsiniz. yazımızın içindeki linklere tıklayarak farklı modellere ulaşmanız mümkündür. En güzel el işleri, bere yapımda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Buğday başağı bere modeli yapılışı

Buğday başağı bere modeli detayları ve yapımı

Buğday Başağı Modelinden İki Şiş Bere Yapımı

Kolay Çocuk Bebek Beresi 8/9 yaş Uygundur.

Malzemeler 1 adet Kartopu_Ak-Soft Orta kalınlıkta ip kullanımı

3.5 ile 4 numaralı şiş tercihi

Model 5 ve 5 katları olarak kuruluyor. En son ilmek sayısı ayarlandıktan sonra 2 ilmek daha eklenir. 92 ilmek atıp 1 ters 1 düz birebir lastik yapılır. 13 sıra genişliği 5 cm ile lastik ölçüsü tamamlanır. Lastikten sonraki örnek sırası 13 sıra lastik sırasından örnek sırasına kadar ki uzunluğu 22 cm 2 şer ilmek eksiltmesi düzünden yapılarak tepe kısmını ve yan kısmını dikiyoruz. Yapma isteyen herkese çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Bere yapımı, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlar ile desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Buğday başağı bere modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel bere yapılışı için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ