Bulmaca karesi çorap modeli yapılışı

Bulmaca karesi çorap modeli yapılışı örgü çorap modellerini sevenler için harika bir çorap yapılışı siz değerli takipçileri beklemektedir.

Örgü çorap modelleri ve yapılışları oldukça fazla örülen el işleri arasında yer alırken, çok farklı örnekler mevcuttur. Özellikle kızlarımızın çeyizlerinde adet sayısı olarak fazla bulunmaktadır. Annelerimiz birçok modeli tercih etmektedir. Bulmaca karesi çorap modeli yapılışı sizlerin beğenisini alacaktır.

Örgü çorap yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde bulmaca karesi örgü çorak yapımı oldukça beğenilerek sizlere sipariş getire bilecek bir model olacaktır. Farklı çorap modelleri arıyorsanız. Canimanne.com sayfamıza göz atmadan karar vermeyiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için istedikleri örgü iplerini kullana bilirler. İp kalınlığı ve inceliğine göre şiş tercihi yapmaları daha iyi örgüler ortaya çıkacaktır. Aldığınız iplerin etiketlerinin arka kısmında şiş numarası yazmaktadır. Bilmeyen arkadaşlarımıza yardımcı olacaktır. Örnek yapılışı içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni güzel şık örgü çorap modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Bulmaca karesi çorap modeli yapılışı

Bulmaca karesi çorap modeli detayları ve yapılışı

Bulmaca karesi çorap yapımı

37-38 numaralı ayaklar için uygundur.

Malzemeler kartopu bebe pastel

3 mm şiş kullanımı, ilmek çıkartmak için tığ

37 ilmek atarak başlanıyor örgümüzün ön yüzünde tam ortada üç ilmek tek yaparak kesiyoruz ters yüzünde normal örüyoruz.

Her ayak numarası için 2 ilmek ekleye bilir veya çıkarta biliriz ben toplam 8 kare kullandım yarım bot oldu dilerseniz bunu daha uzata bilir veya patik gibi kısa da yapa bilirsiniz. Yapmak isteyen herkese kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, örgü çorap yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Bulmaca karesi çorap yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel çorap modeli için çok teşekkür ediyorum

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ