Bulmaca karesi örgü patik yapılışı

Bulmaca karesi örgü patik yapılışı patik sevenlere harika patik modeli yapılışı ile merhaba diyoruz. Kış mevsiminin en çok tercih edilen örgüleri arasında patik yapılışları canimanne.com sayfasında yer almaktadır.

Bulmaca karesi örgü patik modeli kızlarımızın çeyizlerini süslemeye devam edecek bir kaç patik modelinden biri olmaktadır.

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız için örgü patik modeli oldukça güzel bir örnek olacaktır. Farklı bir çok modele saymamızdan ulaşabilirsiniz veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilrisiniz.

Patik modelleri tığ işi, iki şiş, beş şiş, olmak üzere bir çok model yapılmaktadır. Aradığınız tüm modeller canimaane.com sayfasında mevcuttur.

Özellikle kış mevsiminde hanımların oldukça tercih ettiği patik modelleri ayağımızda fazlasıyla şık durmaktadır. Ev gezmelerinde kıyafetimize göre renk seçeneği uyumu kibar durmaktadır.

Yeni güzel patik örnekleri ve yapılışlarında sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Bulmaca karesi örgü patik yapılışı

Bulmaca karesi örgü modeli detayları ve yapılışı

Sihirli patik bulmaca karesi

Bu patiğimiz için 2 renk ip kullandık mor ve krem

3 Numara beş şiş kullanılmıştır.

36 ayak numarası için uygundur.

Başlangıç ta 35 ilmek başlıyoruz her düz sırada üç ilmek tek yaparak ilkelerimizi azaltıp yanlardan ilmek çıkartıyoruz yapılışı oldukça zevkli ayakta çok hoş duran bi patik oldu her ayak numarası için 4 ilmek ekleyerek istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz bütün detaylar video da anlattık yapan herkese kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik modeli yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Bulmaca karesi örgü patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgo hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli yapılışı çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ