Buzdolabı Süsü Magnet Çiçek Yapımı

Buzdolabı Süsü Magnet Çiçek Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar canımanne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Buzdolabı süsü magnet çiçek yapımı hediyelik magnet yapımı doğum günü, sünnet mevlütü, bebek mevlütlerin de şık bir armağan olarak yapabileceğimiz güzel el işi yapılışı çiçek modeli sizlerin beğenisini beklemektedir.

Sadece buzdolabı süsü megnet çiçeği olarak düşünmeyiniz. Örgü işlerinde oldukça işinize yaraya bilecek harika tığ işi bir çiçek motifidir.

Kış boyunca ördüğünüz örgü modellerine görsellik olarak çiçek motifini uygulaya bilirsiniz. Saç banttı örüp süsleye bilirsiniz. Yelek için güzel ön kısımda farklı boyutlarda çiçekler yapabilirsiniz. Veya kırlentler örüp renk renk çiçekler örüp dikerek odanıza ayrı bir şıklık katmanız mümkündür. Çiçek modelimizi bir çok modelde uygulaya bilirsiniz.

Buzdolabı süsü megnet çiçek yapılışını takipçilerimizin isteği üzere hazırladık umarım iyi güzel günlerde yapacağı modellerde kullanması dileğiyle, yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımımız çok yardımcı olacaktır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.. Farklı güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Buzdolabı Süsü Magnet Çiçek Yapımı

Buzdolabı süsü magnet çiçek modeli detayları ve yapılışı

4 Renk ip tercih edilmiştir.. Bebek ipi tercih edilmiştir.

Elinize uygun tığ seçimini tercih edebilirsiniz.

Sihirli halka yaparak başlıyoruz. 3 Zincir çekip 3 lü trabzan yapıyoruz. Toplamda 15 trabzan olacaktır. Ve ikinci rengimize geçelim istediğimiz noktadan başlayalım. Bir sık iğne yapalım bir tane ikili tarabzan yapalım. Diğer noktaya geçip üçlü trabzan 3 adet yapalım ve sonra sık iğne yapraklarını yapıyoruz. Toplamda 5 yaprak yapıyoruz. Ve diğer renk bağlayarak devam ediyoruz. Yaprakların üzerine aynı şekilde yaprak detaylarını trabzan ve sık iğne detayıyla geçiyoruz. Kenar kısmını sık iğne yaparak detaylarını geçiyoruz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz..
Her türlü soru görüş ve önerileriniz için sizleri her zamanki gibi videonun yorumlar kısmında bekliyor olacağız. videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın desteklerinizi bekliyoruz.
Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Magnet yapımı, kendin yap, hobi ve el işleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Buzdolabı Süsü Magnet Çiçek Yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ