Çam örgü patik modeli yapılışı

Çam örgü patik modeli yapılışı yeni bir patik modeli yapılışı ile siz değerli takipçilerimiz için her geçen gün en güzel patik modellerini yayınlamaya devem ediyoruz.Takipçilerimiz için her geçen gün en güzel patik modellerini yayınlamaya devem ediyoruz.

Görselliği ile göz kamaştıran çam örgü modeli patik yapımı sizlerin beğenisini alacağını düşünüyorum. Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan patik modelleri annelerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.

Patik modellerini hanımlarımızda oldukça severek ördükleri ve kış aylarında en çok giydikleri patik modelleri, ev gezmelerinde ayaklarımızda şıklığı yarışmaktadır.

Çam örgü modeli gibi oldukça farklı, güzel, şık patik modellerimiz canimanane.com sayfamızda sizleri beklemektedir. Ziyaret ederek ulaşa bilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak patik modellerimizi beğenerek yapabilirsiniz.

Yeni patik yapılışlarında tekrar görüşmek dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolaylıklar diliyorum. Hoşçakalın.

Çam örgü patik modeli yapılışı

Çam örgü patik modeli detayları ve yapılışı

Çam modeli örgü patik 36-37 numara ayaklar için Kullandığımız malzemeler 1 yumak nako pırlanta 1 yumak normal patik ipi

3 Numara şiş tercihi edilmiştir.

10 adet inci boncuk

Tığ kullanımı

Çam modeli örgü patik yapılışı Bilek kısmından 14 ilmek atarak başlıyoruz 36-37-38-39 a kadar aynı sayı başlayarak yapabiliriz diğer ayak numaraları için 4 ilmek ekleyerek veya çıkartarak ayarlaya biliriz .

Çam modeli örgü patik yapılışı bilekten 14 ilmek atarak başlıyoruz kenar haroşa için sağ tarafta 6 ilmek artırma ilmeği ortada 2 ilmek Sol haroşa 6 ilmek orta kısımda her düz sırada iki ilmek artırarak toplam 54 ilmeğe yükseliyoruz.

Orta kısımda ilmek ayırarak önce burun kısmını tamamlıyoruz yanlardan ilmek çıkartarak taban ve topuk kısmını tamamlıyoruz Son olarak kenar tığı ve boncuklarımızı dikerek patiğimizi tamamlıyoruz daha fazla bilgi için videoyu izleye bilirsiniz kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik modeli yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Çam örgü patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ