Çapraz Fıstıklı Bere Modeli Yapılışı

Çapraz Fıstıklı Bere Modeli Yapılışı

Çapraz Fıstıklı Bere Modeli Yapılışı örgü sevdalıları, tığ işleri sevenler için çok tatlı bir bere yapılışını sizlere sunmanın keyfi içindeyim, yapılışı oldukça kolay olan video anlatımlı detaylı rahatlıkla öğrenebileceğiniz çapraz fıstıklı bere yapımı sizlerin beğenisinde,

Havaların değişi ile bere modelleri oldukça tercihler arasında sizlerde bir çok bere çeşidi. Yaparak ufaklıkların modayı takip etmelerine yardımcı olabilirsiniz. Kıyafetlerine göre renk seçenekli, bereler özellikle kız çocukları bu tarz giyinmeyi çok seviyorlar.

Bere modelimizde renk seçimi ebruli olarak tercih edilmiş, sizler değişik renklerde tek renk olarak yapabilirsiniz, mont ve hırkalarına takım şeklinde yaparak uyumlu giyinmeyi sağlaya bilirsiniz.

Tığ işlerini sevenler için oldukça şık güzel olan modelimize tek bir adet ip kullanılmış, az malzeme ile gayet hoş bir bere yaparak çocuklarınızı ve sevdiklerinizin çocuklarına armağan edebileceğiniz en değerli el işi armağanı olacaktır. El emeğinin değeri paha biçilmez emek verilerek yapılan her şey çok değerlidir. Emekçi tüm hanımlarımızın ellerine sağlık diyorum, yeni güzel, özel, modellerde tekrar sizlerle birlikte olma dileği ile küçüklerin iyi günlerde kullanma dileklerimle..Hoşçakalın

Çapraz fıstıklı bere modelinin detayları

♣ 6 veya 7 yaş için uygundur.

♣ Ebruli ip kullanılmış,

♣ 1 Adet ip yeterli olacaktır ponpon için ikinci ipten az miktar kullanılmış,

♣ 3 Numara tığ seçeneği tercih edilmiş,

Tığ işi, bere yapımı, örgü ve el işleri, ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Videolarımızın devamlılığı için beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı bizlere destek için unutmazsanız çok mutlu oluruz.

              ⇑ 

Çapraz Fıstıklı Bere Modeli Yapılışının video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel bere çalışması için çok teşekkür ediyoruz.

 

blank

Çapraz Fıstıklı Bere Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ