Çaydanlık Desenli Lif Modelleri

Çaydanlık Desenli Lif Modelleri

Banyolarda kullandığımız liflerin hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği, el örgüsü ile yapılan modelleri de vardır. El örgüsü ile yapılan lifler çeyiz sandıklarının bugünde olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan birçok lif modeli ve örneği olduğu gibi aynı zamanda yeni, güncel modeller de bulunmaktadır.

  El örgüsü lif modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk iplik ile örülen lif modellerinin yanı sıra birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde bulunmaktadır. Aynı zamanda simli, sakallı iplikleri de kullanarak şık ve farklı lif modelleri elde edebilirsiniz.

El örgüsü lif örnekleri arasında tığ işi örgü ile yapılan modellerin yanı sıra aynı zamanda şiş örgüsü, mekik örgüsü, kasnak ile yapılan liflerde bulunmaktadır. Eski ve yeni lif modellerinin birleşip bütünleşmesi ile ortaya şık ve özgün modeller çıkmıştır.

REKLAM ALANI

Yeni lif modelleri arasında çaydanlık desenli lif modelleri dikkat çekmekte ve son zamanlarda oldukça da fazlasıyla rağbet görmektedir. Çaydanlık lif modellerini lif iplikleri olan yumuşak, pamuklu ve kaliteli ipler ile yapabilirsiniz. Beyaz ve krem renk ile lifin ana rengini örebilir, çaydanlık desenini ise renkli iplikler ile yaparak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yeni ve güncel lif modelleri için sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz. Çaydanlık lif modellerinin nasıl yapıldığını, aşamalarını öğrenmek ve yapabilmek için sitemizde bulunan resimli, anlatımlı ve şemalı görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. İlk defa yapacak olanlar için zor ve karmaşık gibi gelse de görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ