Cepkenli Erkek Bebek Yelek Örnekleri

Cepkenli erkek bebek yelek örnekleri görselli anlatımlı bebek yelek modellerini siz örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı düz ve haroşa tekniğinden oluşan yelek modeli görselliği güzel ve şık erkek bebek yelekleri arasında cepkenli yelekler çok beğenilen yelek örnekleri arasında yer almaktadır.

Örgü yelek modelleri bebek örgülerinde ilk sırada yer almaktadır. Yapılışı kolay olan ve örülüşü çabuk bitmesi hiç sıkılmadan örebileceğimiz yelek modelleri kış mevsiminin bebeklerde en çok ihtiyaç olduğu kıyafetler arasında yer almaktadır. Sitemizde video anlatımlı farklı bebek yelek modellerini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak yelek modellerini inceleyebilirsiniz.

Örgü yelek modelleri, erkek bebek yelekleri, yelek modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Cepkenli Erkek Bebek Yelek Örnekleri

Erkek yelek modeli

Cepken yelek modeli anlatımlı Erkek Bebek Yeleklerinin modellerini sizler ile paylaştık. 
cepken yelek modelleri erkek bebekler için en güzel yelekleri sizler için seçtik hepsini bir araya getirdik. cepken yelek modeli modelleri ni bebeğiniz için seçebilirsiniz. cepken yelek modeli genelde ön tarafta iki cepli olması ve hırka tarzı bir görüm olmasından dolayı bu ismi almıştır. cepken yelek modeli örnekleri akıllı ip ile çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.
örgü yelek modeli gelende tunus işi örebilirsiniz. örgü cepken modelleri,
cepken yelek modeli, Yeleğe 3 ilmek ile başlanır sağ ve soldan birer arttırarak 20 sıra sonra 40 ilmeğe ulaşınca düz devam edilir. Koldan sonra 27 sıra örülür ve bitirilir. Yeleğin örülüş şeması aşağıdaki görselde mevcuttur
Açıklamalı Örgü Cepken yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ