Çeyizlik Anlatımlı Lif Modelleri

Çeyizlik anlatımlı lif modelleri video anlatımlı olarak en güzel modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışları kolay olan lif örnekleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Sayısız lif modeli olması hanımlarımızın ilgisini fazlasıyla arttırmaktadır. Tasarım lif örnekleri ve geniş lif modelleri olması çeyizlerde lif örneklerine fazlasıyla rastlamaktayız. Lif modelleri çeyiz bohçalarında yer almaktadır. Damat bohçasında olmazsa olmazlardan mutlaka yapılmaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımızda sayfamızı ziyaret ederek en yeni ve şık lif modellerine inceleyerek yapabilirler. Bir çok lif modelimiz video anlatımlıdır. Takım lif örneklerinden, yuvarlak, kare, uzun ve kese modellerinin en yenilerini canım anne wep sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen ve öğren arkadaşlarımız içinde lif modellerimiz mevcuttur kutu tekniği kolay kare lif örneklerini video anlatımlı olarak uygulayabilirler. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çeyizlik Anlatımlı Lif Modelleri

Lif modelleri ve yapılışı

Kutu tekniği

Yıldız tekniği

Tekli fıstık ve üçlü fıstık olarak yapılmaktadır.

Mısır tekniği

Yapılışları modele göre tekniği değişmektedir. Bazı modeller kutu ve yıldız tekniği birlikte uygulanmakadır.

İp tercihi sizlere kalmıştır.

Tığ seçimi elinize yatkın olanı kullanmakta fayda vardır.

Yonca lif modeli yapılışı

4 Parçadan oluşan yonca modelidir.

İlk olarak zincir çekelim tek fıstık yapalım sonra ikili fıstık yapıp kapatalım. Arttırma tekniği yapıyoruz. İlk başta tek fıstık sonra ikili fıstık kapatıyoruz. Modelde yatay fıstık oluşturuyoruz toplamda altı sıraya ulaşıyoruz. Sonrasında kalp detayını veriyoruz. Devamında birleştirme yapıyoruz. farklı ip ile kenar uyguluyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çeyizlik Anlatımlı Lif Modelleri VİDEO ANLATIM

goznuru1 3445659 4 Derya Baykal Lif Modelleri, Örme Lif Örnekleri
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ