Çeyizlik İğne Oyası Havlu Modelleri

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Modelleri

Genç kızların çeyizlerine koyabileceği en güzel ve yapımı kolay çeyizlik iğne oyası havlu modellerini içeriğimizden bulabilirsiniz.

Havluların kenarına çoğu kişi iğne oyası örer. İğne oyaları genellikle havlunun kenarlarına göre işlenir. Havlu kenarı iğne oyalarında havlunun desenleri, rengi ile uyumlu olması gerekir. Çeyizlik için yapılan havlu kenarlarının genelde daha gösterişli olması lazımdır. Çünkü çeyizlikler birçok kişinin görücüsüne çıkmaktadır.

Evlerde günlük olarak kullanılan havluların kenarına ise daha sade modeller örülür. Basit havlu kenarı iğne oyası modelleri evlerde günlük kullanımda veya misafirler için yapılmaktadır. Hediyelik veya çeyizlik olanlar ise daha zor, görüntüsü daha şık modellerden yapılmaktadır.

Evinizde mutfakta, banyoda kullandığınız havluların kenarlarının boş durmaması için ördüğünüz iğne oyası modelleri görüntünün daha güzel olmasını sağlayacaktır. Çeyizlik iğne oyası havlu çeşitleri arasından yapılışı kolay fakat şık duran modeller arıyorsanız aşağıdan bulabilirsiniz.

Genellikle çeyizlik havlular beyaz renkte olur. Bu nedenle etrafına istenilen iğne oyası istenilen renkte örülebilmektedir. İğne oyası modelleri arasından çeyizinize koyacağınız modelleri seçerken daha ağır, şık duran modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. İsterseniz kenarına değil de üstüne de tarih, isim gibi bilgileri yazabilirsiniz. Bunu iğne oyası veya kanaviçe ile kolayca yapabilirsiniz.

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Modelleri

Aşağıda yer alan çeyizlik iğne oyası havlu modelleri arasından beğendiklerinizi seçip örebilirsiniz. Aşağıda yer alan örnek videoda iğne oyası yapımının detaylarını aşama aşama olarak öğrenebilirsiniz. Diğer iğne oyası modelleri için bu linke tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ