Çeyizlik Patik Modeli

Soğuk havalarda ayağımızdan çıkarmadığımız patikler çeyizlerimizin olmazsa olmaz parçalarındandır. Simli ve renk renk iplerle birbirinden farklı modellerde yaptığımız patikleri, boncuk kullanarak da yapabiliriz. Çocuklarınızın, torunlarınız hatta belki kendi çeyiziniz için örüp hazırlayabileceğiniz bir patik modelini paylaşıyoruz sizinle.

Patik örmek büyüklerimizden gördüğümüz kadarı ile oldukça zor bir maarifettir. 9-10 şiş kullanarak patik yapmak hepimize çok zor görünüyordur. Bunu bildiğimiz için bugün sizlere oldukça kolay ve gösterişli bir patik modeli anlatımı paylaşıyoruz.

Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatım videosunu izleyerek yapacağımız patiğimizi örerken 2 tane şiş kullanıyoruz. Patik yapımına ait diğer tüm detayları öğrenmeniz için aşağı videoyu ekleyeceğiz.

Bu ve bunun gibi daha pekçok içeriğe sitemize göz atarak ulaşabilirsiniz. İstek ve düşüncelerinizi bize iletmeyi unutmayın. Bizlerde Orgu Hayatım Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizde videoyu beğenip kanala abone olarak böyle videoların devamlılığını sağlayabilirsiniz.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ