Çiçek Motifli Bardak Altlığı Modeli

Çoğunlukla yeni gelinlerde rastladığımız farklı sunum şekilleri günümüzde oldukça popüler. Farklı sunumların bu kadar rağbet görmesi de, bizleri sunuma yardımcı parçalara yönlendiriyor. Birçok mutfak eşyası, tabak çanak satan mağazalarda şık sunumlar yaparken kullanacağımız parçalar bulabiliyoruz. Peki evde bulabileceğimiz malzemelerle farklı sunumlar denemek için nasıl parçalar yapabiliriz?

Birbirinden şık ve şirin sunumlarda kullanmanız için renkli bir bardak altlığı anlatımı paylaşıyoruz bugün sizlerle. Çiçek motifi şeklindeki bardak altlığını yaparken aşağıya eklediğimiz video size yardımcı olacaktır.

İki Farklı Renkte koton iplerle birlikte 3.5 numara bir tığ kullandık. Kullandığınız ipin kalınlığına göre de tığ numaranızı değiştirebilirsiniz. Yaptığımız çiçek şeklindeki motifin boyutunu büyüterek supla şeklinde de oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz.

Ayrıca bardak altlığı ve supla modelleri sipariş alıp satışlar yaparak gelir imkanı sağlayabileceğiniz güzel ürünlerdir. Üründe model çeşitliliği arttıkça sipariş alma ve satış yapma ihtimaliniz çoğalacaktır. Bu konuda sitemizdeki çeşitleri değerlendirmenizi öneririm.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Çiçek Motifli Bardak Altlığı Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ