Çiçekli Etamin Seccade Örnekleri

Evlerinizde namaz kılarken kullanabileceğiniz veya çeyizlere konulabilecek en güzel çiçekli etamin seccade örneklerini derledik.

Etamin gevşek ve delikli olan bir kumaş türüdür. Bu kumaş türü perde yapmakta sıkça kullanılır. Etamin kumaşının yapısı nedeniyle üzerine işlemeler yapmak kolaydır. Delikli olması daha kolay işlemeler yapmaya olanak sağlarken güzel bir görüntünün de ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Etamin kumaşlardan sıkça seccadeler de yapılmaktadır. Seccade yaparken şekillere önem vermek gerekir. Çok fazla şekilli olması namaz kılarken dikkati dağıtabileceği için daha az göze batan desenler tercih edilmelidir.

Etamin seccade örneklerinde genellikle çiçekli modeller daha çok tercih edilmektedir.Seccadelerin üzerine işleme yaparken kenar kısımları ve baş kısmına doğru işlemeler yapılır. Genel desen şablonu tüm seccadelerde olduğu gibidir. Üst yani kıbleye doğru gelen kısım yuvarlak ve sivri bir şekilde işlenmeli, yanlar ise tam köşelerden boşluk bırakacak halde yapılmalıdır.

Çiçekli etamin seccade modellerini evinizde kullanabilir, hediye verebilir veya çeyizlerinize koyabilirsiniz. Görüntüsü oldukça şık olan birbirinden güzel çiçekli etamin seccade örnekleri için ise aşağıdaki örnek işlemelere bakabilirsiniz.

Çiçekli Etamin Seccade Örnekleri

Aşağıda yer alan en güzel çiçekli etamin seccade örnekleri arasından beğendiklerinizi seçip kendiniz için kolayca yapabilirsiniz. Örnek çiçekli etamin seccade nasıl yapılır aşağıda yer alan videodan izleyebilir ve öğrenebilirsiniz.Diğer etamin işleme örnekleri için bu linke tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ